ROSE vom Woerthersee

# StNr Name Nation Club M | F Class Time Diff
1 68 Maderner Alexander AUT RV STAW M BM 1:03:32,28 1:03:32,28
2 61 Sahin Aydin Inanc TUR Fenerbahce M BM 1:03:48,88 1:03:48,88
3 58 Mert Avunduk TUR Fenerbahce M BM 1:05:21,93 1:05:21,93
4 70 Aslan Erencan TUR Fenerbahce M BM 1:06:22,34 1:06:22,34
5 62 Krobath Daniel AUT RC Graz M BM 1:06:39,78 1:06:39,78
6 67 Acar Emre Faik TUR Fenerbahce M BM 1:07:04,18 1:07:04,18
7 60 Riedel Maximilian AUT RV Nautilus von 1878 M BM 1:07:53,50 1:07:53,50
8 69 Mucsi Georg HUN Budapest Evezos Egyesület M BM 1:17:47,27 1:17:47,27
9 71 Látrányi Péter Krisztián HUN Arrabona Evezös Klub M BM 1:24:30,15 1:24:30,15
10 63 Látrányi Gergely HUN Arrabona Evezös Klub M BM 1:30:55,09 1:30:55,09
11 59 Polat Omer Sefa TUR Fenerbahce M BM 1:32:12,36 1:32:12,36
12 45 Izart Jean-Pierre FRA Aviron Perpignan M JM 1:04:11,16 1:04:11,16
13 42 Pajor Krisztián HUN Külker Evezos Klub M JM 1:07:17,72 1:07:17,72
14 47 Talpos Norbert HUN Külker Evezos Klub M JM 1:09:06,68 1:09:06,68
15 43 Riedel Martin AUT Ruderverein Nautilus von 1878 M JM 1:09:22,03 1:09:22,03
16 40 Dionis Gabriele ITA SN G. Pullino M JM 1:09:57,72 1:09:57,72
17 44 Cseh Vilmos HUN Külker Evezos Klub M JM 1:11:18,87 1:11:18,87
18 46 Szentpáli Gergo HUN Külker Evezos Klub M JM 1:15:22,85 1:15:22,85
19 41 Edoardo Veronese ITA S.C. VILLAMARZANA M JM 1:16:21,72 1:16:21,72
20 38 Huszár Tamás HUN Arrabona Evezös Klub M JM 1:17:27,93 1:17:27,93
21 37 Denizhan Aydin AUT Fenerbahce M JMB 1:05:48,64 1:05:48,64
22 35 Serafino Andrea ITA SN G. Pullino M JMB 1:07:23,38 1:07:23,38
23 39 Velik Friedrich AUT RV Nautilus von 1878 M JMB 1:13:55,14 1:13:55,14
24 34 Ozbolt Francesco ITA SN G. Pullino M JMB 1:17:15,81 1:17:15,81
25 36 Grgorovic Ivan CRO Vk-Medulin M JMB 1:18:48,73 1:18:48,73
26 75 Tamas Bence HUN Muegyetemi Evezos Club M M 1:01:53,62 1:01:53,62
27 73 Blaz Kopic SLO Studentsko veslasko drustvo M M 1:19:15,38 1:19:15,38
28 86 Juhasz Adrian HUN Pénzügyor SE M MMA 1:02:17,84 1:02:17,84
29 93 Šain David CRO VK Iktus Osijek M MMA 1:02:50,17 1:02:50,17
30 84 Hirtzberger  Julius AUT WRC Pirat M MMA 1:06:05,03 1:06:05,03
31 89 Rafail Fuad TUR Fenerbahce M MMA 1:06:10,91 1:06:10,91
32 85 Mantler Georg AUT Steiner Ruder Club M MMA 1:10:22,11 1:10:22,11
33 99 Manstetten Paul GER WRK Argonauten M MMA 1:10:44,78 1:10:44,78
34 96 Giacomo Benini Giacomo ITA Cus Ferrara Canottaggio M MMA 1:10:57,49 1:10:57,49
35 95 Brandstetter Philipp AUT 1. WRC LIA M MMA 1:11:14,24 1:11:14,24
36 90 Szabados Mihály  AUT Steiner Ruder Club M MMA 1:11:53,74 1:11:53,74
37 98 Réti Kornél HUN Danubius NHE M MMA 1:13:22,19 1:13:22,19
38 88 Peterle Mattia AUT WRK Donau M MMA 1:13:57,90 1:13:57,90
39 100 Freiberger Norbert AUT WRC Pirat M MMA 1:14:51,62 1:14:51,62
40 92 Mordhorst Olaf AUT WRC Donaubund M MMA 1:17:02,05 1:17:02,05
41 87 Odabasi Salih TUR Fenerbahce M MMA 1:18:41,59 1:18:41,59
42 91 Klikovits Roman AUT WRK Argonauten M MMA 1:21:36,89 1:21:36,89
43 94 zeren mustafa umutcan TUR FENERBAHCE M MMA 1:23:21,80 1:23:21,80
44 110 Milodanovic Marko AUT Donaubund M MMB 1:06:08,08 1:06:08,08
45 107 Lahrz  Fabian  GER WRC Pirat  M MMB 1:09:32,49 1:09:32,49
46 111 Zonta Antonio ITA C.C. Saturnia M MMB 1:09:45,75 1:09:45,75
47 105 Stadari Alessandro ITA SN G. Pullino M MMB 1:11:34,85 1:11:34,85
48 103 Pape Jos NED R.V. Naarden M MMB 1:12:25,35 1:12:25,35
49 109 Messner Michael AUT EKRV-Donau Linz M MMB 1:17:24,68 1:17:24,68
50 102 Herzog Reinhart AUT RV Wiking Linz M MMB 1:19:55,64 1:19:55,64
51 140 Vermeij Dennis NED RV Naarden M MMC 1:07:47,20 1:07:47,20
52 119 Farkas  Alexander  AUT Wrc pirat M MMC 1:08:04,39 1:08:04,39
53 129 Amon Hannes AUT RC Mondsee M MMC 1:08:30,92 1:08:30,92
54 124 Königshofer Christian AUT Ruderverein Wallsee M MMC 1:09:03,41 1:09:03,41
55 122 Wandl Martin  AUT RC Mondsee M MMC 1:09:58,57 1:09:58,57
56 135 Aigner Gerald AUT Ruderverein Seewalchen M MMC 1:10:41,20 1:10:41,20
57 136 Azzi Alberto ITA CUS Ferrara M MMC 1:10:43,15 1:10:43,15
58 139 Spivey Pete AUT RC Mondsee M MMC 1:10:43,59 1:10:43,59
59 117 Sokolov Sergey SUI CC Lugano M MMC 1:11:21,19 1:11:21,19
60 130 Briganti Marco SUI CC Lugano M MMC 1:11:30,86 1:11:30,86
61 116 Mantzavinatos Evangelos GRE OMILOS ERETON PIRAEUS M MMC 1:12:47,09 1:12:47,09
62 138 Mahmutovic Almir CRO HVK Mornar M MMC 1:13:01,56 1:13:01,56
63 114 Fröhlich Helmut AUT RC Mondsee M MMC 1:13:49,89 1:13:49,89
64 131 Heerschop Jan NED Zrzv M MMC 1:14:29,13 1:14:29,13
65 123 Fratino Fabio ITA Società Ginnastica Triestina Nautica M MMC 1:14:56,36 1:14:56,36
66 133 Kern Ingomar AUT RV Normannen M MMC 1:15:15,07 1:15:15,07
67 127 Stangl Michael AUT 1.WRC LIA M MMC 1:15:18,79 1:15:18,79
68 121 Newart Martin AUT VST M MMC 1:17:23,59 1:17:23,59
69 137 Hörmansdorfer Hannes AUT WRC Pirat M MMC 1:17:35,52 1:17:35,52
70 128 Tebbe Olaf GER WRK Argonauten M MMC 1:18:07,05 1:18:07,05
71 118 Salinas Gustavo ITA Ospedalieri M MMC 1:18:31,91 1:18:31,91
72 125 Naumovic Aleksandar CRO Vk-Medulin M MMC 1:18:36,85 1:18:36,85
73 134 Patuzzo Michele SUI CC Lugano M MMC 1:19:43,53 1:19:43,53
74 115 Huber Erwin AUT 1.WRC LIA M MMC 1:21:08,86 1:21:08,86
75 126 Schiller  Andreas  AUT RV Wiking Linz M MMC 1:25:28,79 1:25:28,79
76 120 Högl Christian AUT Tullner Ruderverein M MMC 1:28:42,58 1:28:42,58
77 158 Hinterer Heimo AUT Ister Linz M MMD 1:10:23,14 1:10:23,14
78 171 Strassner Werner HUN Ulmer RC Donau e.V. M MMD 1:11:52,04 1:11:52,04
79 146 Andrea Andrea Prina ITA Canottieri Varese M MMD 1:13:36,44 1:13:36,44
80 157 de Pol Leonardo ITA CC Saturnia - Trieste M MMD 1:13:44,88 1:13:44,88
81 163 Pietrobon Piergiorgio ITA Circolo Ospedalieri Treviso M MMD 1:13:52,45 1:13:52,45
82 152 Scapoli Luca ITA C.U.S. Ferrara M MMD 1:14:02,01 1:14:02,01
83 165 Aigner Walter AUT Steiner Ruder Club M MMD 1:14:11,51 1:14:11,51
84 170 Spanghero Claudio ITA STC Adria 1877 Trieste M MMD 1:15:03,69 1:15:03,69
85 168 Mori Peter AUT RV-Albatros M MMD 1:15:28,33 1:15:28,33
86 167 Geletti Riccardo ITA ADRIA 1877 M MMD 1:16:07,34 1:16:07,34
87 161 Lehrer Oliver AUT 1.WRC LIA M MMD 1:16:12,83 1:16:12,83
88 169 Smilovic Andrej CRO VK Jadran - Rijeka M MMD 1:16:25,64 1:16:25,64
89 153 Signorelli Pierpaolo ITA pierpaolo signorelli M MMD 1:16:39,90 1:16:39,90
90 164 Wetschnig Günther  AUT RV Wiking Bregenz  M MMD 1:16:52,16 1:16:52,16
91 150 Chiarvesio Vittorio ITA STC Adria M MMD 1:17:15,41 1:17:15,41
92 154 Aldeghi Fabio SUI CC Lugano M MMD 1:17:21,31 1:17:21,31
93 149 Hausberger Horst AUT Ruderverein Nautilus von 1878 M MMD 1:17:22,64 1:17:22,64
94 155 Breitschaft Martin GER RC am Lech Kaufering e.V. M MMD 1:17:33,60 1:17:33,60
95 145 Fragiacomo Maurizio ITA Società Ginnastica Triestina Nautica M MMD 1:18:09,82 1:18:09,82
96 166 Aliverti Paolo ITA A.S.D. Canottieri Gavirate M MMD 1:18:16,58 1:18:16,58
97 144 Ebner Gert AUT RV Ellida M MMD 1:22:26,44 1:22:26,44
98 172 Strobl Herbert AUT Ruderclub Graz M MMD 1:22:39,26 1:22:39,26
99 148 Cammarota Carmine SUI CC Lugano M MMD 1:22:54,77 1:22:54,77
100 160 Látrányi Péter HUN Arrabona Evezös Klub M MMD 1:24:10,41 1:24:10,41
101 159 Kraus Hans-Martin GER Frankfurt Freiweg M MMD 1:29:44,60 1:29:44,60
102 151 Moor Luca SUI CC Lugano M MMD 1:30:26,17 1:30:26,17
103 185 Wende Stefan GER Lobensteiner Ruderverein M MME 1:10:22,61 1:10:22,61
104 210 Örer Fathi TUR Fenerbahce M MME 1:11:23,13 1:11:23,13
105 183 Spagnolo Fabio ITA Ospedalieri Treviso M MME 1:12:25,90 1:12:25,90
106 188 Mehl Siegfied GER Ruder-Club Aken e.V. M MME 1:12:27,54 1:12:27,54
107 199 Strouhal Robert AUT RCW M MME 1:13:40,97 1:13:40,97
108 181 Perinasso Marco ITA CUS FERRARA M MME 1:14:25,81 1:14:25,81
109 208 Pareschi Andrea ITA S.C. VILLAMARZANA M MME 1:14:46,26 1:14:46,26
110 196 Sollinger Norbert AUT WRK Donau M MME 1:14:56,09 1:14:56,09
111 180 Nigg Rainer SUI CC Lugano M MME 1:15:03,53 1:15:03,53
112 182 Sellinger Richard AUT WRV Donauhort M MME 1:15:21,94 1:15:21,94
113 201 Visintin Alessandro ITA SN G. Pullino M MME 1:15:41,86 1:15:41,86
114 202 Giorgio Basso ITA Ospedalieri Treviso M MME 1:16:47,60 1:16:47,60
115 175 Canciani Fabio ITA Societa' Canottieri Nettuno Trieste M MME 1:17:15,87 1:17:15,87
116 187 Finocchiaro Marco ITA SN G. Pullino M MME 1:17:59,93 1:17:59,93
117 204 Killinger Johann GER Der Hamburger und Germania Ruderclub M MME 1:18:20,06 1:18:20,06
118 177 Kalloch Gerhard AUT Donau Wien M MME 1:18:35,69 1:18:35,69
119 193 Huszár Béla HUN Arrabona Evezös Klub M MME 1:18:41,38 1:18:41,38
120 191 Comar Stefano ITA Società Triestina Canottieri Adria 1877 M MME 1:19:06,83 1:19:06,83
121 178 Lipovits Zoltán  HUN Budapest Evezos Egyesület  M MME 1:19:24,82 1:19:24,82
122 209 Varga Péter HUN Arrabona Evezös Klub M MME 1:20:14,68 1:20:14,68
123 179 Millo Alberto ITA Società Ginnastica Triestina Nautica M MME 1:20:15,86 1:20:15,86
124 198 Stollmayer Ákos HUN Külker Evezos Klub M MME 1:20:34,76 1:20:34,76
125 205 Singer Wolfgang AUT WRC Pirat M MME 1:20:37,94 1:20:37,94
126 207 Mihalic Alexander AUT Ruderverein Seewalchen M MME 1:21:26,29 1:21:26,29
127 186 Bernabei Fulvio ITA Cus Ferrara Canottaggio  M MME 1:22:37,90 1:22:37,90
128 203 Hörschläger Harald AUT Ruderverein Seewalchen M MME 1:23:05,75 1:23:05,75
129 206 Bonetta Fabio ITA CMM Trieste M MME 1:23:29,30 1:23:29,30
130 195 Mendes de Leon Miguel NED WSV De Ank M MME 1:23:38,23 1:23:38,23
131 189 Menzel Hugo AUT Albatros M MME 1:25:43,67 1:25:43,67
132 176 Demmer Florian AUT Wrc pirat M MME 1:27:17,94 1:27:17,94
133 200 Vinckier  Alex BEL KRSG M MME 1:29:20,38 1:29:20,38
134 194 Lo Presti Stefano ITA STC Adria 1877 M MME 1:34:24,23 1:34:24,23
135 192 Guang Gao Hong GER RC am Lech Kaufering e.V. M MME 1:37:14,44 1:37:14,44
136 190 Sinzig Bernhard GER Ruderclub Germania Düsseldorf 1904 e.V. M MME 1:47:39,43 1:47:39,43
137 247 Vogel Walter AUT WRK Donau M MMF 1:13:12,94 1:13:12,94
138 242 Goran Nuskern CRO HAVK Mladost M MMF 1:14:58,32 1:14:58,32
139 241 Scarpa Giulio ITA SC Adria M MMF 1:16:00,62 1:16:00,62
140 249 Gravina Marco SUI CC Lugano M MMF 1:17:43,60 1:17:43,60
141 248 Fernandes Mario POR VRL-VIANA REMADORES DO LIMA  M MMF 1:18:08,08 1:18:08,08
142 257 Janke Klaus GER Rudervereinigung Dessau e.V. M MMF 1:18:33,32 1:18:33,32
143 246 Pogacic Zlatko CRO VK Tresnjevka M MMF 1:19:06,98 1:19:06,98
144 253 Sousa Rui POR VRL-VIANA REMADORES DO LIMA  M MMF 1:19:55,11 1:19:55,11
145 244 Kalliany Rainer AUT 1.WRC LIA M MMF 1:23:56,91 1:23:56,91
146 256 Feher Andras HUN Kulker EK M MMF 1:24:24,51 1:24:24,51
147 255 Sofianopulo Antonio ITA Società canottieri Nettuno Trieste M MMF 1:24:37,67 1:24:37,67
148 243 Grujin Pero CRO Vk Trešnjevka - Zagreb M MMF 1:24:51,80 1:24:51,80
149 251 Dallamora Fabio ITA Saturnia M MMF 1:28:13,66 1:28:13,66
150 250 Katherl Herbert AUT Ruderverein Seewalchen M MMF 1:29:55,81 1:29:55,81
151 254 Bauer Emmerich AUT RV Wiking Linz M MMF 1:32:41,78 1:32:41,78
152 252 Gaube Heinrich AUT WRV Austria M MMF 1:44:51,87 1:44:51,87
153 267 Blom Bertus NED Daventria M MMG 1:12:53,35 1:12:53,35
154 263 Burda Vladimir CZE Bohemians Praha M MMG 1:13:56,21 1:13:56,21
155 264 Danilovic  Ilija AUT Mladost Zagreb M MMG 1:16:47,99 1:16:47,99
156 266 Szabados miklos HUN Külker Evezos M MMG 1:20:14,99 1:20:14,99
157 268 Heidenhain Frank GER RC am Lech Kaufering e.V. M MMG 1:20:17,53 1:20:17,53
158 262 Pleschiutschnig Hans AUT RV Villach M MMG 1:23:10,48 1:23:10,48
159 259 Giraldi Walter ITA SN G. Pullino M MMG 1:26:37,16 1:26:37,16
160 258 Branko Koprcina SLO Studentsko veslasko drustvo M MMG 1:26:54,48 1:26:54,48
161 271 Cetinic Boris CRO HAVK Mladost M MMG 1:27:01,67 1:27:01,67
162 260 Kontor József HUN Arrabona Evezös Klub M MMG 1:27:53,34 1:27:53,34
163 269 Werkl Erwin AUT VST Völkermarkt M MMG 1:27:54,83 1:27:54,83
164 273 Reti Geza AUT Ganz Evezös Klub M MMG 1:28:12,76 1:28:12,76
165 272 Gruber Norbert AUT RV Albatros M MMG 1:30:46,45 1:30:46,45
166 261 Krenhuber Kurt AUT WRC Pirat M MMG 1:32:18,87 1:32:18,87
167 265 Lajkó Laszló HUN Külker Evezos M MMG 1:39:29,17 1:39:29,17
168 270 Rinaldi Marino ITA CMM Trieste M MMG 1:54:35,06 1:54:35,06
169 20 Tesarik Christian AUT WRC Pirat M MMH 1:17:16,72 1:17:16,72
170 25 Horn Michael GER Akad. RV zu Leipzig M MMH 1:17:18,42 1:17:18,42
171 24 Grzunov Rikardo CRO VK JARUN M MMH 1:19:47,79 1:19:47,79
172 23 Frisch Edwin AUT RV Albatros M MMH 1:20:22,74 1:20:22,74
173 31 Pfenninger Peter CH RCRJ M MMH 1:21:21,83 1:21:21,83
174 28 Wallenda Ulrich GER RC am Lech Kaufering e.V. M MMH 1:21:40,00 1:21:40,00
175 26 Mocnik Alessandro ITA STC Adria1877 Trieste M MMH 1:21:53,14 1:21:53,14
176 21 Dandri Giorgio ITA CMM Trieste M MMH 1:22:16,42 1:22:16,42
177 22 Ebner Reinhard GER MRSV München M MMH 1:23:17,43 1:23:17,43
178 14 Berkes Thomas AUT WRK Argonauten M MMH 1:24:32,19 1:24:32,19
179 27 Sofianopulo Giovanni ITA SGT Nautica Trieste M MMH 1:29:04,39 1:29:04,39
180 29 Müllner  Roman GER MRSV Bayern M MMI 1:22:26,33 1:22:26,33
181 15 Jelinek Walter AUT WRV Donauhort M MMI 1:29:15,23 1:29:15,23
182 30 Riebensahm Ernst-A. GER MRSV Bayern M MMI 1:31:35,68 1:31:35,68
183 19 Pellicelli Giorgio ITA Armida M MMJ 1:44:03,08 1:44:03,08
184 17 Carboni Luigi ITA SN G. Pullino M MMJ 1:49:55,45 1:49:55,45
185 18 Perchermeier Wolfgang GER MRSV Bayern M MMJ 2:14:03,51 2:14:03,51
186 77 Gadányi Zoltána HUN Külker Evezos Klub W BW 1:09:16,65 1:09:16,65
187 82 Breschan Alexandra AUT RV Albatros W BW 1:15:02,68 1:15:02,68
188 79 Kiffer Dorina HUN Külker Evezos Klub W BW 1:17:43,71 1:17:43,71
189 78 Schönthaler Helene AUT RV Albatros  W BW 1:18:05,86 1:18:05,86
190 55 Rozmaring Flóra HUN Budapest Evezos Egyesület W JW 1:20:34,64 1:20:34,64
191 54 Barbora Jandová CZE Veslarský klub Ohre Louny W JW 1:24:47,77 1:24:47,77
192 52 Siska Bettina HUN Arrabona Evezös Klub W JWB 1:12:56,24 1:12:56,24
193 51 Mile Anna HUN Külker Evezos Klub W JWB 1:16:32,25 1:16:32,25
194 49 Chersi Flora ITA SN G. Pullino W JWB 1:17:58,56 1:17:58,56
195 50 Kaic Martina CRO Vk-Medulin W JWB 1:19:40,26 1:19:40,26
196 48 Maticsek Lizett HUN Külker Evezos Klub W JWB 1:23:01,36 1:23:01,36
197 216 Šustic Nataša CRO VK "Neretvanski gusar" Metkovic W MWA 1:12:22,58 1:12:22,58
198 218 Futoryanova Valentina GBR Lea Rowing Club W MWA 1:15:35,40 1:15:35,40
199 217 Vorhauer Claudia AUT WRC Pirat W MWA 1:27:45,79 1:27:45,79
200 213 Reissig Sarah AUT RV Normannen W MWA 1:29:56,99 1:29:56,99
201 212 Kiss Evelin HUN Budapest Evezos Egyesület W MWA 1:35:44,04 1:35:44,04
202 215 Schenzinger Verena GER WRC Pirat W MWA 1:36:15,72 1:36:15,72
203 219 Görig Gerda AUT WRC Donaubund W MWB 1:17:32,69 1:17:32,69
204 221 Lettig Francesca ITA SOCIETA' NAUTICA CANOTTIERI NETTUNO TRIESTE W MWB 1:20:04,42 1:20:04,42
205 220 Schiller Martina AUT 1.WRC LIA W MWB 1:24:14,13 1:24:14,13
206 225 Franz Christina ITA CMM Trieste W MWC 1:21:48,71 1:21:48,71
207 227 Kleimann Sylvia AUT WRC Pirat W MWC 1:22:12,59 1:22:12,59
208 228 Nagyné Péterfy Erika HUN Budapest Evezos Egyesület W MWC 1:22:46,09 1:22:46,09
209 226 Denkenberger Ute AUT RV Wiking Bregenz W MWC 1:23:12,55 1:23:12,55
210 224 Franz Isolde AUT RV Albatros W MWC 1:33:31,20 1:33:31,20
211 222 Schmaranz Hannelore AUT RV Albatros W MWC 1:36:36,38 1:36:36,38
212 229 EBERT Veronika AUT WRV Austria W MWD 1:16:30,07 1:16:30,07
213 230 Peutz Barbara AUT WRC Pirat W MWD 1:19:56,81 1:19:56,81
214 236 Siess Bettina AUT RV Wiking Bregenz W MWD 1:20:00,25 1:20:00,25
215 232 Hauer-Pavlik Eva AUT WRK Argonauten W MWD 1:21:11,22 1:21:11,22
216 238 Scaltritti Roberta ITA A.S.D. Canottieri Gavirate W MWD 1:31:45,00 1:31:45,00
217 234 Michelutti Regli Susanne SUI A.D.S. Canottieri Gavirate W MWD 1:32:45,44 1:32:45,44
218 235 Percuzzi Chiara ITA RV Albatros W MWD 1:32:55,98 1:32:55,98
219 231 Breuer  Sabine  AUT RV Wiking Linz W MWD 1:34:01,60 1:34:01,60
220 237 Unterlerchner Larissa AUT RV Albatros W MWD 1:44:23,80 1:44:23,80
221 233 Kircher Waltraud AUT RV STAW W MWD 1:47:56,45 1:47:56,45
222 2 Zechmeister Renate AUT Steiner Ruderclub W MWE 1:20:39,39 1:20:39,39
223 1 Unger Pia AUT RC Mondsee W MWE 1:25:57,60 1:25:57,60
224 3 Kalliany Susanne AUT 1.WRC LIA W MWE 1:32:24,17 1:32:24,17
225 6 Sieberova Zdenka CZE Bohemians Praha W MWF 1:18:17,90 1:18:17,90
226 5 Lajkó Lazlóné Éva HUN Külker Evezos Klub W MWF 1:26:08,53 1:26:08,53
227 7 Vogler Elisabeth AUT RV Normannen W MWF 1:26:37,16 1:26:37,16
228 4 Rousseau Emmanuelle GER RGM72 W MWF 1:28:46,45 1:28:46,45
229 8 Baracs Éva HUN Külker Evezos Klub W MWH 1:39:07,14 1:39:07,14
230 10 Perchermeier Christa H. GER MRSV Bayern W MWH 1:40:48,72 1:40:48,72
231 11 Büttner Gerlinde AUT RV STAW W MWI 1:30:01,97 1:30:01,97
232 80 Svab Dorottya HUN Budapest Evezos Egyesulet W W 1:16:08,64 1:16:08,64
233 81 Barbieri Falbo Laura ITA CMM Trieste W W 1:22:05,19 1:22:05,19

 

© Willy Koska